McDonald´s Cup – republikové finále

zveřejněno 24. 6. 2024

Ve dnech 3.-4. 6. proběhlo v Hradci králové v Malšovické aréně republikové finále McDonald´s Cupu, ve kterém byla naše škola spoluorganizátorem.

V kategorie A, žáků 1. –  3. tříd, naši kluci nakonec vybojovali krásné 11. místo, kdy jim o pár vteřin utekl postup mezi nejlepších 8 týmů.
V kategorie B, žáků 4. – 5. tříd, bojovali naši kluci až do posledních chvil o celkové vítězství v turnaji, a nakonec z toho bylo 3. místo.
Máme velkou radost, že se nám v obou kategoriích takto dařilo a předváděli jsme krásné fotbalové výkony. V neposlední řadě musíme pochválit i naše žáky z 8. a 9. tříd, kteří pomáhali s organizací turnaje a pro všechny zúčastněné to byly dva krásné dny plné fotbalu. Jsme velmi rádi, že se nám všem společně podařilo naplnit motto tohoto turnaje, jelikož to opravdu byl „svátek fotbalu.“