Student Cup Správy železnic – absolutní vítěz Martin Ulrych

zveřejněno 2. 10. 2024

Naši deváťáci se 1.10. zúčastnili preventivně-bezpečnostní vzdělávací akce Student Cup Správy železnic, která se konala na Stadionu HZS Královéhradeckého kraje. Cílem akce bylo probudit u dětí zájem o technické studijní obory a představit jim svět železnice a její zaměstnanecké profese. Kromě prezentace práce  různých studijních oborů žáci procházeli 10 stanovišti, na kterých  soutěžili ve sportovních, dovednostních a vědomostních disciplínách. Konkurence byla veliká, akce se zúčastnilo několik set žáků z různých základních škol. Nikdo z nich však nestačil na našeho Martina Ulrycha z 9.A, který se stal absolutním vítězem. Radost nám udělal také Hynek Stačina z 9.B, který dokázal zvítězit v jedné z 10 disciplín.